viagra bitcoin buy
cialis buy

Arama
Aranacak Kelimeler:Ana Sayfa
Advertisement
Flaş Haber!
Uzun bir süre sonra herkese yeniden merhaba. Yaklaşık 2 ay süren, beklediğimizin de ötesinde iyi ve sorunsuz geçen ve başarıyla sonuçlanan bir tırmanış sonrası, bir çok mutlu anı ile 9 Ağustos'ta Türkiye'ye geri döndük. Ufak bir tatil ve dinlenme arası sonrasında yaşadıklarımızı web sayfası üzerinden sizlerle paylaşmak için can atıyoruz. Çok yakında fotoğraflar ve videolar eşliğinde tırmanış hikayemizle sizlerle olmak dileğiyle!

G2 Tırmanış Takımı

Image

Dört Renk Matbaacılık
Pazar, 12 Haziran 2005
2006 Türkiye Doğa Sporları ve Doğal Aktiviteler Kataloğu'nu hazırlamakta olan 4 Renk Matbaacılık etiketlerimizi ve broşürlerimizi basarak bize destek oldu. Hazırlanan katalog ile ilgili bilgilere http://www.dogakatalogu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Transfer Reklam
Cuma, 10 Haziran 2005
Image"Hazırlayıp bitirdik" dediğimiz afis ve pankart tasarımlarında dahi öyle çok sorun çıkıyor ki. Transfer'e her gidişimizde mahçup oluyoruz. Sevgili Dilek ve Ayşegül hiç hissettirmeden çabucak gerekli düzenlemeleri yapıyorlar. Yine bir sürü iş çıkardık Muhsin bey ve Hülya hanıma her zamanki nazik halleri ile onca sıkışıklığın arasında bizim işleri de araya soktular.
İpek Ozalit
Cuma, 10 Haziran 2005
Projemizin başlangıcından itibaren her türlü renkli fotokopi gereksinimimizi karşılayan İpek Ozalit'e teşekkür ederiz...
Tırmanış izinleri alındı.
Perşembe, 09 Haziran 2005
Tırmanış için resmi izin alındı.


Vatan Gazetesi ile Röportaj
Salı, 07 Haziran 2005
Vatan Gazetesi'nden Kemal Ertaş ile İstanbul'da Gezi Evi'nde bir söyleşi yaptık. Gezi Evi sahiplerinin ve Kanyon Ltd.'den Kudret Abi'nin de katıldığı keyifli bir sohbet oldu. Bir yandan çaylarımızı yudumlarken bir yandan da tırmanışı ve hazırlıkları konuştuk. Web sayfamızdaki fotoğraflar hakkında güzel yorumlar aldık. Tırmanış ile ilgili detaylı bir yazı yakında dergi ekinde yayınlanacak.

Posta Gazetesi, 5 Haziran Pazar
Pazartesi, 06 Haziran 2005
Zirvedeki Gençler

20 yaşındaki Amerikalı Danielle Fisher, dünyanın 7 kıtasındaki 7 zirveye tırmanan en genç sporcu oldu. Burçak Özoğlu Poçan ve Eylem Elif Koç ise en yükseğe çıkan ilk Türk kadın dağcılar olmayı amaçlıyor. (Ümran Avcı)
Devamı...
Milliyet Gazetesi, 5 Haziran Pazar
Pazar, 05 Haziran 2005
Türk kadınının gözü Himalaya zirvesinde

Türkiye'den 2'si kadın 7 kişilik bir ekip, dünyanın en yüksek sıradağları Himalayalar'a tırmanmaya hazırlanıyor. Ekip 8 bin 35 metreye ulaşırsa, 2 Türk kadını da ilk kez "Dünya'nın tepesine" çıkmış olacak. (Ümran Avcı, İSTANBUL)

Haberin Internet sürümü
Devamı...
Basın Kokteyli
Cumartesi, 04 Haziran 2005
The North Shield14 Haziran Salı günü, saat 16:00-19:00 arasında The North Shield Ankara (Güvenlik)'te basın kokteylimiz olacak. İlgilenen herkesi ve basın mensuplarını kokteylimize bekliyoruz. Kokteylin sponsorluğunu üstlenen The North Shield'e ve Zeki Ülkenli'ye teşekkür ederiz.
Sabah gazetesinden dostumuz Cenk Ertekin ile söyleşi yaptık
Cumartesi, 04 Haziran 2005
ImageBir gazete yazısı söyleşisinden çok, uzun süredir görüşmeyen dostların sohbeti gibiydi görüşmemiz. Cenk dağcılık camiasındaki herşeyden haberdar, hafızasına da diyecek yok doğrusu. Özetle, zevk aldığımız bir sohbet oldu, umarız okuyanlar da beğenir.
Oakley sponsorumuz oldu
Cumartesi, 04 Haziran 2005
ImageMehmet Öz ile görüşmeyi İstiklal cadddesinde, Mısır apartmanındaki Oakley mağazasında yaptık. Mağaza özenle düzenlenmiş, hem Oakley'in çağdaş tarzı ile hem de içinde bulunduğu harika binanın klasik tarzı ile uyum içinde. Ayrıca ne içmek istersiniz sorusuna süratli yanıt veremeyin. Seçenekleri çay, kahve ya da soğuk bir gazoz ile sınırlı sanmayın. Gidin görün.

ImageMehmet beyin önerisi ile kullanacağımız ürünlerin seçimi için yeni gelecek seriyi beklemeyi uygun bulduk

Gulf Air Havaalanında basın toplantısı için bir salon organize etti
Cumartesi, 04 Haziran 2005
ImageEric Willems ile Ankara ve İstanbul basın toplantıları ile ilgili görüştük.
Milliyet'te haber olduk
Cumartesi, 04 Haziran 2005
ImageÜmran Avcı ile gazete binasında görüştük, fotoğraflarımız çekildi. Ümran hanımın dağcılığa meraklı 8 yaşındaki oğluna Tunç abisinin fotoğrafları ile hazırlanmış bir ajanda hediye ettik.
TV8'de toplantı yaptık
Cumartesi, 04 Haziran 2005
ImageAli Tevfik Berber, finansman müdürü Meral Maktavlı, teknik müdür Engin Arslan'ın katıldığı bir toplantı yaptık. Haftaya Ankara'da kamera eğitimleri başlıyor.
Ankara Siteler'den bulduk...
Perşembe, 02 Haziran 2005
Imageİçinde güneş panellerini ve elektronik eşyaları taşıyacağımız çantalar için gereken polikarbonat plakaları Ankara Siteler'de Çamoğlu Yatırım'da bulduk. Sayın Çamoğlu plakaları ekibimize destek amacıyla hediye etti.

OAKLEY ile bakacağız
Perşembe, 02 Haziran 2005
ImageTurkuaz Optik'ten Mehmet Öz projeyi çok beğendi, sanırım ona ulaşmakta geç bile kaldık. Cumartesi günü yapacağımız görüşme ile açığı kapatmaya çalışacağız

<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Son >>

Sonuç 31 - 45 Toplam: 92

©,2005 - Himalaya 2005