viagra bitcoin buy
cialis buy

Arama
Aranacak Kelimeler:Ana Sayfa
Advertisement
Flaş Haber!
Uzun bir süre sonra herkese yeniden merhaba. Yaklaşık 2 ay süren, beklediğimizin de ötesinde iyi ve sorunsuz geçen ve başarıyla sonuçlanan bir tırmanış sonrası, bir çok mutlu anı ile 9 Ağustos'ta Türkiye'ye geri döndük. Ufak bir tatil ve dinlenme arası sonrasında yaşadıklarımızı web sayfası üzerinden sizlerle paylaşmak için can atıyoruz. Çok yakında fotoğraflar ve videolar eşliğinde tırmanış hikayemizle sizlerle olmak dileğiyle!

G2 Tırmanış Takımı

Image

Cem'le doğan umut
Pazar, 29 Mayıs 2005
Arkadaşımız Cem Baytok sürpriz bir haber ile bizleri heyecanlandırdı. Meğer bizden habersiz kimi ilişkiler kuruyormuş ve bunlardan bir tanesinden olumlu sonuç almamız olası imiş. Çok umut bağlamayalım diyor ama biz Cem'in ateş yokken duman çıkartmayacağını biliyoruz. 

Güneş paneli çalıştı
Pazar, 29 Mayıs 2005
Soner iyi haberi verdi. Solar panellerin performansından endişeliydik. Günlerdir  Ankara üzerinden ayrılmayan bulutlar denemeleri engelledi. Soner bugün kendini gösteren güneşle ilk denemesini yaptı. Sonuç olumlu. Panel çalışıyor. Sağolasın GATE elektronik.
Çağatay Münih'te aramadık yer bırakmadı
Pazar, 29 Mayıs 2005
Bundan önceki yüksek irtifa tırmanışlarında hep bizimle olan, takımımızın Almanya ayağı Çağatay Köksoy uzun süredir aradığımız ve küçük numaralarını bulmakta zorluk çektiğimiz yüksek irtifaya özel tırmanış ayakkabıları ve diğer eksik malzemeler için dolaşmadık yer bırakmadı.
Devamı...
Koska'dan ürünleri aldık.
Cumartesi, 28 Mayıs 2005
KOSKAKoska'nın disiplin ve ciddiyetine hayran kaldık. Sayın Emin Dindar'ın talimatı ile Koska'dan talep ettiğimiz tüm ürünler biz gelmeden önce hazırlanmıştı. Depo sorumlusu Bayram bey elindeki listeden kontrol ederek kolilerin aracımıza yüklenmesi ile doğrudan ilgilendi. Sağlanan destek için teşekkür, etkileyici iş disiplini için tebrik ederiz. Sağol KOSKA  
Iridium ile görüşme
Cuma, 27 Mayıs 2005
Iridium Ana kamp ve tırmanış haberleşmesi için uydu telefonlarını kullanmak üzere hafta başında Iridium Türkiye temsilcisi Mobilkom ile görüşme yapacağız.
Thuraya ile görüşme
Cuma, 27 Mayıs 2005
Uydu telefonu üzerinden online bağlantı için Thuraya firması ile görüşme yaptık. Thuraya yetkilileri senet karşılığı donanım sağlayabileceklerini ancak görüşme ücretini karşılamalarının mümkün olmadığını ilettiler. İlgileri için teşekkür ederiz.
Gulf Air ile görüştük
Perşembe, 26 Mayıs 2005
ImageGulf Air'den Nükhet hanım ve Eric Williems'in katıldığı sıcak bir görüşme oldu. Ek bagaj sorunumuz ve uğurlama sırasında havaalanı organizasyonuna ilişkin değerlendirmelerde bulunduk. Israrlı telefonlarımızı sürekli nazik tarzı ile yanıtlayan Sibel hanımla da tanışma olanağı bulduk. Gulf Air ekibini kendimize oldukça yakın hissettik.
Sony malzeme listesini onaya sundu
Perşembe, 26 Mayıs 2005
Sony Türkiye, belgesel çekimi için ihtiyaç duyduğumuz malzeme listesini yönetimin onayına sundu. Burçak bey ve Evren hanıma yoğun iş tempoları arasında projeye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Devamı...
Yeni sponsor: Alpinist
Perşembe, 26 Mayıs 2005
ImageHemen her tırmanış etkinliğinde desteğini sunan Alpinist Doğa Sporları, G2 takımının da malzeme destekçilerinden biri oldu.
Devamı...
JTI ile görüşme
Perşembe, 26 Mayıs 2005
JTIAna sponsorlukla ilgili olarak JTI yetkilileri ile hafta başında toplantı yapacağız.
Devamı...
ODTÜ-GİSAM desteği yakında belli oluyor
Çarşamba, 25 Mayıs 2005
Geçtiğimiz hafta içerisinde ODTÜ-GİSAM'dan talep ettiğimiz video kameralar ve aksesuarların alınması için teklif alınmaya çalışılıyor. Son durum önümüzdeki hafta belli olacak.
Yeni sponsor: Koska
Salı, 24 Mayıs 2005
ImageKoska Helvacısı yiyecek destekçilerimiz arasına katıldı.
Devamı...
19 Mayıs'ta Aladağlar'daydık
Pazartesi, 23 Mayıs 2005
Tüm G2 ekibi olarak 19-22 Mayıs tarihleri arasında Aladağlar'da trans etkinliği yaptık.
Devamı...
Yeni sponsor: Gulf Air
Çarşamba, 18 Mayıs 2005
Gulf Air ulaşım sponsorumuz oldu.
Devamı...
15 Mayıs'ta Hüseyingazi'deydik
Pazartesi, 16 Mayıs 2005
Yoğun koşturmaca çoğu zaman istediğimiz düzeyde dağ antrenmanına izin vermiyor. Bu kez açığı Hüseyingazi'de hem koşarak hem tırmanarak yaptığımız karma antrenmanla giderdik..
Devamı...
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Son >>

Sonuç 61 - 75 Toplam: 92

©,2005 - Himalaya 2005